Потрібен сайт?
Ми зробимо його для Вас
БЕЗКОШТОВНО!
КОМПАНІЯ ITDATA пропонує
Програму «БЕЗКОШТОВНИЙ САЙТ»
Безкоштовна розробка сайту при замовленні його SEO-просування
ВИ СПЛАЧУЄТЕ:
Щомісячну фіксовану
вартість SEO-просування
протягом 1 року
Ви отримуєте:
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ САЙТ

Розробку сайту з нуля для Вашого бізнесу

МОНІТОРИНГ

Моніторинг та забезпечення доступності сайту 24/7!

ЯКІСНЕ ПРОСУВАННЯ

Максимально якісне просування Вашого сайту висококласними фахівцями

ХОСТИНГ

Безкоштовне розміщення сайту в Інтернеті (хостинг) протягом всього терміну підтримки

ДОМЕН

Безкоштовний домен в подарунок! *

ТЕХПІДТРИМКА

Будь-які доопрацювання сайту протягом усього терміну програми**

*у зонах .com, .net, .org, com.ua, kiev.ua, org.ua, in.ua
**у рамках затвердженого ТЗ
Переваги програми
Чому це вигідно?
Програма «Безкоштовний сайт» вигідна за багатьма параметрами:
Ви отримуєте можливість мінімальними стартовими витратами швидко запустити веб-сайт і його просування в Інтернеті, а вільні кошти вкладати в розвиток свого бізнесу
Над Вашим сайтом з першого дня починає працювати злагоджена команда з фахівців різних напрямків, а не один фрілансер
Ви отримуєте можливість запланувати і зафіксувати бюджет на рік вперед, уникаючи непередбачених витрат
Ви отримуєте безкоштовний домен, безкоштовний хостинг і виділеного системного адміністратора, що займається його підтримкою
Ви заощадите на безлічі дрібних доопрацювань, які, як правило, виникають після запуску сайту і зазвичай оплачуються погодинно
Які гарантії надаємо?
ПУБЛІКАЦІЯ В ІНТЕРНЕТІ
Ми ГАРАНТУЄМО створення і публікацію сайту в Інтернеті в обумовлені терміни, зафіксовані в Технічному завданні, в іншому випадку - повертаємо гроші
КОНТРОЛЬ РОБОТИ 24/7
Ми ГАРАНТУЄМО високу доступність вашого сайту і контроль над ним в режимі 24/7 в протягом усього терміну дії програми
SEO-ОПТИМІЗАЦІЯ
Ми не гарантуємо швидке просування сайту з виведенням його в ТОП-10 (не вірте тим, хто це обіцяє). Ми робимо якісну SEO-оптимізацію Вашого сайту, що ГАРАНТОВАНО створює стабільну довгострокову платформу для його успішної роботи
Питання та відповіді
Якщо у Вас залишилися сумніви, ми допоможемо Вам:
Наскільки якісно ведеться SEO-просування
Наше SEO орієнтовано на результат, тому для наших проектів ми проводимо комплекс заходів для поліпшення позицій як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. А саме - складаємо технічний аудит, розробляємо структуру сайту, внутрішню і зовнішню оптимізацію, наповнюємо ваш проект якісним контентом і надаємо щомісячний звіт про виконані роботи.
«Безкоштовний сайт» виявиться дорожчий, ніж звичайна розробка»
Будь-хто, хто займався створенням і просуванням комерційного сайту, знає, що спочатку треба замовити у розробників його розробку/доопрацювання, а потім тривалий час фінансувати його SEO-просування, попутно вирішуючи завдання внутрішньої і зовнішньої оптимізації сайту, замовляти дрібні доопрацювання, вирішувати проблеми розміщення сайту на хостингу з доменами, сертифікатами і іншим головним болем. "Безкоштовний сайт" - комплекс послуг, що вирішує одним разом усі вищеперелічені питання. Усі роботи або послуги, оплачувані окремо, завжди будуть явно дорожчі за одне збалансоване і комплексне рішення.
Я боюся, що надалі, сайт на базі вашого фреймворка мені незручно буде адмініструвати, а за кожними дрібними змінами потрібно буде звертатися до розробників
Ні, не знадобиться. Наша платформа забезпечує Онлайн-редагування 100% контенту сайту. Більше того, усі моделі даних сайту - редагуються в адміністративній частині, що дозволяє гнучко підлаштовувати сайт під будь-які умови і завдання. У більшості випадків, розробники сайту потрібні будуть тільки для створення HTML- розмітки і CSS - верcтки його сторінок, а управління контентом повністю доступно в адміністративній частині сайту. У рамках програми ми проводимо навчання Ваших співробітників управлінню контентом сайту.
Чому ви впевнені в якості та гарантуєте терміни запуску сайту?
Ми беремося за сайти будь-якої складності - від простих, до найскладніших. Для цього ми розробили цілу програмно-технічну платформу для швидкої розробки сайтів, що володіє максимальною гнучкістю і зручністю для розробника, а також великими можливостями для власника сайту. Вона дозволяє нам мінімізувати свої зусилля і максимально прискорити досягнення результату. Крім того, у Вас ніколи не виникне ситуації, що CMS сайту не дає можливості розширити можливості сайту під потрібне завдання і доводиться все переробляти спочатку. Сайт на базі нашої платформи можна оптимізувати і розширювати без обмежень.
А якщо я не хочу договір на 1 рік? Мені вистачить і 3 місяців
Наша мета - створити для Вас якісний сайт, найкращим чином оптимізувати його і просунути в пошуковій видачі на максимально-можливі позиції, так, щоб по завершенню програми у Вас був повноцінний налагоджений інструмент, вирішальний завдання для Вашого бізнесу. Для досягнення такої мети потрен час - це стосується і SEO-оптимізації, і безпосередньо розробки/доопрацювання сайту. Наш досвід підказує, що оптимальний результат досягається приблизно протягом 1-го року продуктивної роботи над веб-сайтом і його просуванням. Менші терміни знижують ймовірність отримання якісного результату. Тому, рекомендований мінімальний термін дії даної програми - 1 рік.
Що буде, якщо я не зможу щомісяця оплачувати роботу програми
Стандартний термін дії програми «Безкоштовний сайт» - 1 рік. Завдяки фіксованою щомісячної вартості у Вас є можливість спланувати свій бюджет на рік вперед. Якщо раптом виникли непередбачувані труднощі, дія програми можна буде призупинити, але не раніше ніж через 6 місяців з початку її дії. Ми зафіксуємо термін дії програми і продовжимо його дію після відновлення щомісячних платежів.
Що буде після завершення дії програми
  • Ми закриваємо договір та передаємо Вам всі права на створений сайт і будь-які матеріали, пов'язані з ним.
  • Ми запропонуємо Вам подальший хостинг сайту на нашій платформі, або перенесемо його на будь-яку іншу, яку Ви вкажете *.
  • Ми будемо готові приймати від Вас і виконувати будь-які подальші доопрацювання або оптимізації сайту в звичайному режимі.
*потрібен asp.net core сумісний хостинг або віртуальний (виділений) сервер на платформі Linux
how-we-work how-we-work
how-we-work how-we-work
how-we-work how-we-work
how-we-work
Скільки коштує «Безкоштовний сайт»?

Кожен проект індивідуальний. Вартість комплексного рішення по його розробці і просуванню залежить від безлічі факторів: наявності тих чи інших функціональних блоків сайту, кількості сторінок, обсягу семантичного ядра тощо.

Саме тому, на першому етапі, до підписання договорів, ми готуємо:

  • базове Технічне Завдання (ТЗ)
  • проводимо комплексну оцінку проекту в усіх напрямках
  • формуємо збалансовану і привабливу вартість фіксованих щомісячних платежів

Такі платежі дозволять Вам не робити на першому етапі великих витрат, а нам — спланувати роботу і в стислі терміни випустити робочу версію сайту в світ.

Спробуйте та переконайтесь що
ЦЕ ВИГІДНО!